DİDAR ŞEŞEN den bir çocuk albümü :

ÇOCUKSU ŞARKILAR

ITUNES TÜRKİYE, TURKCELL MUZIK,NOKIA OVI, (çok yakında) TTNET.COM.TR de Digital olarak satışa sunulan albüm, söz ve müzikleri Didar Şeşen e ait eserlerden oluşan büyüklere ve çocuklara hitap eden keyifli bir çalışmadır.
İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuarı kanun bölümünden mezun olan müzisyen ; 21 yıldır devlet okulunda müzik öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.Bazı beste yarışmalarında ve albümlerde kendisine ait eserleri sergilemiş ve okumuştur.Geçmiş yıllarda okulunda ritim çalışmaları ,gitar toplulukları ve çeşitli deneysel yenilikleri de içinde barındıran atölye çalışmalarıyla çağdaş yaklaşımlar sunmuştur.

Çocuksu Şarkılar

albümü , müzikal zenginlikle düzenlenmiş ve ikisini Didar Şeşen in kendisinin yorumladığı; diğerlerini aynı zamanda öğrencileri olan yetenekli çocukların seslendirdiği kendi alanında özgün diyebileceğimiz bir çalışmadır..Kayıtlarıyla birlikte albümün tamamlanması bir öğretim yılını bulmuştur.
Bu çalışma aynı zamanda ülkemizin geleceğini temsil eden çocuklarımızın , çağdaş bir anlayış ve özenli bir çalışmayla bir müzik öğretmeninin eşliğinde neler başarabileceğinin de güzel bir örneğidir.
Dileğimiz odur ki ;Şimdilik digital ortamda bulabileceğiniz bu çalışma , ülkemizin her köşesindeki çocuklara ve çocuksu kalanlara ulaşabilsin.

Keyifle dinlemeniz umuduyla…

ŞEŞEN MÜZİK YAPIM

Temmuz 2013

Didar şeşen çocuksu şarkılar, şeşen müzik, efkan şeşen

Translate »